Her Çeşit Koltuk, Kanepe, Puf, Sandalye İmalatı,
Döşemesi, Tamiri ve Cilası Yapılır.
Anasayfa Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Koltuk Döşeme Referanslarımız İletişim
KOLTUK DÖŞEME

Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak koltuk tamiri ve koltuk döşemesi yapıyoruz ve yenisinden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzun iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok.

Koltuk Tamiri için Eposta yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir edelim ve yenileyelim...

KOLTUK DÖŞEME FİYATI DAHA UCUZ  
Koltuk Döşemede kullanılan kumaşların metre fiyatları 8 milyon ile 100 milyon arasında değişiyor (15 milyona hem kaliteli hem de modern çizgiye sahip döşemelik kumaşlar var). Koltuk döşeme fiyatları semtlere göre farklılık gösteriyor; Emirgan'da 1 milyar ile 2 milyar arasında koltuk döşeme yapılırken aynı koltuk takımı bizde 600 milyon ile 800 milyon arasında kaplanıyor. Koltuklarınızın iskeletleri de  yaptırılacak modele, büyüklüğüne bağlı olarak 400 ile 600 milyon arasında değişiyor.

Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri fiyatlarını belirleyen kriterler: Koltuk Modeliniz, İstediğiniz Kumaş 
Bu nedenle yukarıdaki rakamlar ortalama verilmiş  rakamlar olup net fiyat almak için koltuk resimlerinizi çekin ve bize iletişim menüsündeki formumuz ile iletin.
Size en uygun çözümleri üretelim veya arayın ücretsiz keşife biz gelelim.
 
Her model koltuk, berjer, jozefin, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların koltuk döşemesi yüzlerinin değişimi, model değişimi, tamiri ve isteğe özel yeni üretim yapılmaktadır.
Tüm yeni imalat ve tamirlerde kullanılan malzemeler TSE ve Avrupa Standartları (CE) kalite belgelidir. Özel tasarım mobilyalarınız projelendirilip imal edilir.

Döşemelik kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur.

KOLTUK DÖŞEME KUMAŞLARI  
           
           
   
           

 
Gizem & Sezer Döşeme. Tüm Hakları Saklıdır. Anasayfa - Hizmetlerimiz - Ürünlerimiz - Koltuk Döşeme - Referanslarımız - Iletişim